DESMOXAN - 100 kapsułek

  • Kod: 98
  • W magazynie: 5 szt.
  • Jest Jest
  • Producent: Aflofarm
  • Cena: 66,99 zł
  • szt.
Desmoxan to pełna 25-dniowa kuracja uzależnienia od nikotyny w jednym opakowaniu. Jej koszt to cena kilku paczek papierosów. Podczas kuracji substancja czynna Desmoxan-u systematycznie wypiera nikotynę z organizmu. Pozwala to na stopniowe zmniejszenie uzależnienia od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu. Rezygnujesz z palenia papierosów już w pierwszych dniach kuracji, nie odczuwając przy tym uciążliwego głodu nikotynowego.

Produkt leczniczy stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny: ogranicza uczucie głodu nikotynowego, redukuje objawy odstawienia po zaprzestaniu palenia. Końcowym celem stosowania leku Desmoxan jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.

 Produktu leczniczego nie należy stosować u pacjentów: z nadwrażliwością na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, z niestabilną dławicą piersiową, z klinicznie istotnymi zaburzeniami rytmu serca, po niedawno przebytym zawale serca lub udarze mózgu, w ciąży i podczas karmienia piersią.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Skład:

Substancją czynną leku jest cytyzyna.
Jedna kapsułka twarda zawiera 1,5 mg cytyzyny (Cytisinum).
- Pozostałe składniki to: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna
bezwodna, stearynian magnezu.
Skład kapsułki twardej: dwutlenek tytanu, indygotyna, żelatyna.

Opakowanie: 100 kapsułek