INSULAN - 30 tabletek

  • Kod: 98583
  • W magazynie: 1 szt.
  • Jest Jest
  • Producent: Norvascon pharmaceuticals
  • Cena: 19,99 zł
  • szt.

Suplement diety

Działanie:
Zawarte w preparacie substancje czynne w sposób wielokierunkowy wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu w zakresie utrzymania prawidłowego poziomu glukozy.

Składniki i ich działanie:
Ekstrakt z liści gurmaru oraz z liści morwy białej
 zawiera substancje hamujące działanie enzymów odpowiedzialnych za rozkład węglowodanów w organizmie, co wpływa na ograniczenie wchłaniania glukozy i uzyskanie niższego poziomu cukru we krwi.
Dodatkowo kwas gymnemowy zawarty w ekstrakcie z liści gurmaru wspomaga funkcjonowanie komórek beta wysepek Langerhansa trzustki, które są odpowiedzialne za syntezę insuliny regulującej poziom cukru w organizmie.
Chrom oraz witaminy z grupy B wspomagają przemiany węglowodanów, a witamina Eprzyczynia się do ochrony składników komórki przed stresem oksydacyjnym powodującym m.in. procesy zapalne.

Reasumując, efektem działania preparatu INSULAN jest utrzymanie korzystnego poziomu insuliny oraz glukozy we krwi, co ma znaczenie w przypadku hiperglikemii.

Insulan wspomaga:

  • utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi (ekstrakt z liści morwy białej oraz kwas gymnemowy zawarty w ekstrakcie z liści z gurmaru, chrom)
  • prawidłowe funkcjonowanie komórek trzustki (kwas gymnemowy zawarty w ekstrakcie z liści gurmaru)
  • prawidłową gospodarkę węglowodanową poprzez utrzymanie odpowiedniego poziomu insuliny we krwi (chrom, witamina E oraz witaminy z grupy B

Przeciwwskazania:
Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku osób stosujących terapię insulinową lub doustne leki hipoglikemizujące, gdyż składniki preparatu mogą zwiększyć efekt hipoglikemiczny równolegle stosowanych leków i może okazać się konieczne obniżenie ich dawkowania. Osoby z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów, powinny monitorować poziom glukozy we krwi podczas stosowania produktu i skonsultować się z lekarzem.

Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży ani karmiących piersią. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia

Sposób użycia:
1 tabletka powlekana dwa razy dziennie.
Preparat należy przyjmować przed posiłkiem, po jednej tabletce przed śniadaniem i przed obiadem. Popić wodą

Opakowanie: 30 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką lub informacja zawartą na opakowaniu preparatu.